שבושים

ישיבת ההסדר בשדרות הוקמה לפני 27 שנים בלב העיר שדרות מתוך מטרה להוות מגדלור של תורה בעיר. הישיבה המרכזית מונה כיום  מעל כ- 500 תלמידים.
dsc09384 (1)

רוח הישיבה

הישיבה לקחה על עצמה משימה לטפח את תלמידיה, וזאת באמצעות הרבה חום ומסירות, ובעז רוחם של תלמידי חכמים מובהקים המלווים את התלמידים.

מרכז השבוע בישיבה הוא השיעור הכללי לישיבה המועבר לסירוגין מידי שבוע על ידי ראש הישיבה הרה"ג הרב דוד פנדל שליט"א והרה"ג הרב אשר וייס שליט"א.

יחד עם זאת, בישיבה קיים  גם מסלול לתלמידים המצויים בתחילת דרכם בעולם התורה, וזאת על ידי יחס אישי וליווי צמוד של צוות הרמי"ם הגדול הן ברמה הכמותית והן באיכותית.

צוות הישיבה בנוי לתת מענה לתוכנית המתאימה לרמות השונות מבלי לפגוע באחידות החברתית ומציאות של ישיבה אחת.

החזון

אחת מהדרכים המאפיינות ביותר את הישיבה הוא דיבוק החברים. הבחורים לומדים, גרים ומשרתים בצבא יחדיו – דבר הגורם לגיבוש ולאווירה תוססת, תורנית ומלוכדת.

הישיבה מחנכת לשאיפות ולמימוש פוטנציאל מקסימאלי. לכן, הישיבה תומכת בכל מסלול שתלמידיה בחרו ללכת מתוך קישור לתורה ולבית מדרש: חינוך, צבא, כלכלה ואומנות.

הישיבה עוסקת בפעילות קהילתית ענפה, התלמידים המעוניינים מתנדבים במרכז החסד המקומי. בעזרה לקשישים, לימוד עם תלמידי התיכון המקומי, תמיכה בתלמידים עם ליקויי למידה, עזרה ותמיכה למשפחות במצוקה, במד"א ובמשמר האזרחי.

__img-87 - עותק
20190326_100542

תלמידינו מתגייסים לצה"ל ומשרתים במיטב היחידות הקרביות של צה"ל, כיום משרתים בצבא כ-150 בחורים, חלקם משתלבים בתפקידי פיקוד וקצונה ומובילים את חייליהם בשדה המערכה.

בימים הקשים של העיר שדרות תחת מתקפת הקסאמים, שימשה הישיבה כאי של יציבות וחוסן שזכה להוקרה מכל גווני הקשת בחברה הישראלית.

בנוסף לכך שישיבתנו היא בית מדרש ללימוד תורה, היא מהווה מגדלור ערכי, תורני וחינוכי בתוככי העיר שדרות ובכלל בדרום הארץ כולו..

לפרטים – רכז שבושים דביר מנחם מסאמי  0502103353

אנחנו מחכים לך!